Перейти к основному содержанию

В горсовете Кривого Рога снова обыски – из-за ущерба бюджету в 700 млн грн

""

Сотрудники ГБР снова проводят обыски в городском совете Кривого Рога – на этот раз из-за того, что чиновники в апреле 2021 года заключили договоры на аренду земли по заниженной цене.

Как информирует Госбюро расследований, между горсоветом Кривого Рога и одним из градообразующих предприятий было заключено 82 договора аренды земельных участков. «Из-за ненадлежащего выполнения своих должностных обязанностей чиновниками горсовета в интересах бизнеса была существенно занижена стоимость арендной платы за землю. Как следствие, предприятие не выплатило в бюджет 700 миллионов гривень», - сообщает ГБР.

 

ДБР проводить обшуки у Криворізькій міськраді щодо втрати держбюджетом майже 700 мільйонів гривень

ДБР проводить обшуки у Криворізькій міськраді щодо втрати держбюджетом майже 700 мільйонів гривень ?Працівники #ДБР проводять обшуки у Криворізькій міськраді та її виконавчому комітеті. Слідчі дії відбуваються у межах кримінального провадження щодо службової недбалості посадовців, яка призвела до втрати бюджетом майже 700 млн гривень. ?Слідчі ДБР встановили, що станом на 1 квітня 2021 року між Криворізькою міською радою та одним з градоутворюючих підприємств укладено 82 договори оренди земельних ділянок. Через неналежне виконання своїх посадових обов’язків посадовцями міськради в інтересах бізнесу було суттєво занижено вартість орендної плати за землю. Як наслідок, підприємство не сплатило до бюджету майже 700 мільйонів грн. ?Наразі слідчі ДБР вилучають відповідні договори та іншу супровідну документацію. ?Попередня кваліфікація: службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). ?Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років. ?Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура, оперативний супровід – ДБР. ?https://cutt.ly/DOJSBiW

Posted by Державне бюро розслідувань on Sunday, February 6, 2022


Читайте также

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.