Перейти к основному содержанию

Жена харьковского стрелка найдена застреленной

""

В Харькове нашли застреленной жену мужчины, который вчера ночью стрелял по Харьковской мэрии, ранил охранника и убил патрульного полицейского.

Об этом передает телеканал UA Харьков со ссылкой на собственные источники. Как отмечается в сюжете, тело женщины со следами насильственной смерти нашли вечером 20 августа в доме частного сектора. С ночи там работали следователи. На теле женщины эксперты насчитали не менее пяти огнестрельных ранений.

UPD 08:40 // Загиблій 41 рік. Із власних джерел UA: Харків стало відомо, що на тілі жінки експерти нарахували щонайменше п’ять вогнепальних поранень. За попередніми висновками експертів, смерть настала у неділю, 19 серпня, близько 22.00. У будинку були знайдені пістолет та гвинтівка. Дружину чоловіка, який вчинив стрілянину в Харківській міськраді, знайшли мертвою. За власною інформацією UA: Харків, тіло жінки зі слідами насильницької смерті знайшли напередодні ввечері у цьому будинку в приватному секторі на Лисій Горі. Від ночі тут працюють слідчі. Нагадаємо, стрілянина на ґанку мерії сталася напередодні о пів на першу ночі. Як розповів начальник поліції Харківщини Олег Бех, чоловік поранив охоронця мерії, зайшов до будівлі. Після – вийшов та почав стріляти у патрульних. Поліцейські відкрили вогонь у відповідь та застрелили чоловіка. Під час перестрілки один з поліцейських отримав поранення. Пізніше він помер у лікарні. Поранений охоронець нині в тяжкому стані в реанімації. За словами Беха, нині слідчі розглядаються кілька версій нападу. Це — стрілянини з хуліганськиїх мотивів, з невідомих причин, а також — неприязне ставлення до Харківської міськради чи охоронців.

Publiée par UA: Харків sur Lundi 20 août 2018

В доме также найдены пистолет и винтовка.

А вот раненый охранник атакованного горсовета был на посту не один, но все коллеги сбежали с места происшествия при первых же звуках выстрелов.

Как отмечает Укринформ, об этом рассказал директор департамента по делам информации горсовета Юрия Сидоренко.

«Дело в том, что охранники, которые находились внутри здания, не могли противостоять стрелку, поскольку у них не было оружия. Они просто не имеют права его носить. После того, как один из охранников открыл входную дверь и был тяжело ранен неизвестным, остальные двое покинули здание через черный ход», - отметил он.

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...