Перейти к основному содержанию

«Готовил диверсии»: СБУ задержала брата Олега Царева на Днепропетровщине

""

Служба безопасности Украины задержала брата известного предателя Олега Царева на Днепропетровщине — он сначала надеялся, что россия даст ему должность гауляйтера региона после оккупации, а потом получил от россиян задание готовить диверсии.

После полномасштабного вторжения россии брат Царева был уверен в быстрой победе россиян и даже готовился к назначению на должность «главы Днепропетровской ОГА» в оккупационной администрации. Когда его надежды на приход россиян не оправдались, он начал получать указания от своих кураторов, в частности, по дестабилизации ситуации в регионе путем взрывов на объектах транспортной и критической инфраструктуры. Но СБУ установило за ним контроль еще на первоначальном этапе, и потому задержала его, предотвратив негативные последствия.

Во время обысков правоохранители выявили у него оружие, боеприпасы, тротиловые шашки для совершения диверсий, банковские карты и паспорта гражданина РФ.

По данным следствия, брат Царева жил в Днепре со времен Революции достоинства, и все это время поддерживал с братом активную связь, а также мечтал о возвращении Януковича.

Сейчас ему предъявлено подозрение по статье 113 (диверсия) — минимальное наказание по этой статье в условиях военного положения это 15 лет лишения свободы.

 

СБУ затримала брата Олега Царьова на спробі організувати диверсії у східних регіонах

СБУ затримала брата Олега Царьова на спробі організувати диверсії у східних регіонах За даними української спецслужби, цей родич колишнього народного депутата-зрадника, ініціатора «новоросії» і поплічника президента-втікача януковича намагався організувати диверсійну діяльність у Дніпропетровській області. Після повномасштабного вторгнення він був упевнений у швидкій перемозі рф, чекав на окупацію регіону та на обіцяну йому посаду. А саме – на крісло голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Коли сподівання на безперешкодний прихід росіян не виправдалися, він почав отримувати вказівки від своїх кураторів. Зокрема, його завданням було дестабілізувати ситуацію у регіоні за рахунок проведення серії вибухів на об’єктах транспортної та критичної інфраструктури. Співробітники СБУ встановили за ним контроль ще на первинному етапі підривної діяльності та запобігли неминучим негативним наслідкам. Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили у спеціально обладнаному схроні зброю та боєприпаси, тротилові шашки для вчинення диверсій, банківські картки та паспорти громадянина рф. За даними слідства, брат екснардепа-зрадника мешкав у Дніпрі з часів Революції Гідності. При цьому він не розділяв суспільних настроїв і бажав повернення президента, якого він знав особисто, і при якому його родич був впливовою особою. Всі ці роки він вів тихий і непримітний спосіб життя, і підтримував активний зв’язок з братом, який переховувався на території рф. Наразі фігуранту оголошено про підозру за ст. 113 (диверсія) Кримінального кодексу України. Найближчим часом планується обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Документування протиправної діяльності здійснювали співробітники СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. #СБУ #stoprussia #ЗупинимоОкупантів

Posted by Служба безпеки України on Thursday, May 19, 2022


Читайте также

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.